9 kwietnia 2015

WEŹ KSIAŻKĘ DLA SIEBIE: KONKURS, Miarka się przebrała!


Aby wygrać książkę, należy odpowiedzieć na pytanie "Jak zareagowałbyś, gdyby obcy człowiek oznajmił Ci, że świat wkrótce się skończy?". Odpowiedź na pytanie, wraz z danymi do wysyłki nagrody należy przesłać na adres: wezksiazkedlasiebie@gmail.com .  W tytule maila proszę wpisać hasło "Miarka się przebrała - Krzysztof Lip".
Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką. Książki do wygrania, oczywiście w wersji papierowej. 
Konkurs trwa do 23.04.2015, do godziny 14.00, zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową, najpóźniej dwa dni po zakończeniu konkursu. Życzę wszystkim powodzenia! ;)

Nie zbieram otrzymanych adresów i danych osobowych. Są one niezbędne jedynie do niezwłocznej wysyłki nagrody. Nie będą wykorzystywane do innych celów, niż przesłanie nagrody.

Fundatorem nagród jest wydawnictwo
e-bookowo.pl


 

4 komentarze:

 1. Organizujesz ciekawe konkursy, również wezmę udział, jak coś wymyślę :) Rozumiem, że nie ma ograniczenia co do ilości słów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ograniczenia nie ma, nie przepadam za takimi limitami, więc raczej nie będzie ich w moich konkursach ;)

   Usuń
  2. Bardzo mnie to cieszy :) Chociaż tym razem moja odpowiedź nie była długa. Ale praktycznie zawsze, kiedy biorę udział w konkursach, często na LC, przekroczę limit i muszę skracać, a nienawidzę tego ;/
   Pozdrawiam ^^

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.