30 kwietnia 2015

WEŹ KSIĄŻKĘ DLA SIEBIE, konkurs: Niewolnicy snów II !

"Sny są jak tajemnicze opowieści, otwierają wrota umysłu, pozwalają przenieść się w zupełnie inny wymiar. Obrazy nabierają barw, stają się znakami, które krętą ścieżką prowadzą nas w nieznane. A co, jeśli z dnia na dzień, zostajemy ich niewolnikami? Jeśli mroczne senne wizje stają się na tyle rzeczywiste, by kreować świat na nowo?Główna bohaterka od dawna żyje w objęciach koszmaru. Każda noc niesie kolejną zagadkę, potęguje lęk przed tym, co nieuniknione. Czy ucieczka z tajemniczego Portsmouth i uroki Barcelony pozwolą  wreszcie odnaleźć upragniony spokój? Czy uda się rozwikłać ponurą tajemnicę, którą kryje przeszłość, a makabryczny sekret ujrzy światło dnia? Okazuje się, że w życiu, nie wszystko jest takim, jakim się wydaje. Przekonajcie się sami..."

Aby wygrać książkę, należy wysłać maila wraz z danymi do wysyłki nagrody na adres: wezksiazkedlasiebie@gmail.com .  W tytule maila proszę wpisać hasło "Niewolnicy snów II - Dominika Budzińska".
Konkurs trwa do 10.05.2015, do godziny 14.00, wówczas zostanie wylosowana trójka zwycięzców. Książki do wygrania w formie papierowej ;)
Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową, najpóźniej dwa dni po zakończeniu konkursu. Życzę wszystkim powodzenia! ;)

Nie zbieram otrzymanych adresów i danych osobowych. Są one niezbędne jedynie do niezwłocznej wysyłki nagrody. Nie będą wykorzystywane do innych celów, niż przesłanie nagrody.
Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.