19 maja 2015

Ekspert biznesu - Adam GrzesikLubię czytać książki biznesmenów, ponieważ zwykle są to bardzo pracowici i solidni ludzie, od których można się wielu cennych rzeczy nauczyć. Strategie biznesowe można wykorzystywać w sposób elastyczny, w różnych dziedzinach życia. 

Książka "Ekspert biznesu" jest przeznaczona głównie dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie, ale z powodzeniem, może być również "powiewem świeżości", dla tych, którzy już posiadają jakiś rodzaj działalności i chcieliby ją jeszcze bardziej rozwinąć i urozmaicić swoje strategie.

Nie lubię książek, które oferują czytelnikom złote góry. Rynek wydawniczy aż roi się od pozycji, które obiecują szybki sukces i inne nie wiadomo co, przy stosunkowo niewielkim wysiłku.

Na szczęście, nie jest to jedna z takich książek. Autor podchodzi z szacunkiem do czytelnika, oraz do swojej pracy, opowiadając o biznesie "od kuchni". W opowieściach tych, nie unika również tematu porażek, dzięki którym zdobył cenne doświadczenie. Podkreśla, że praca biznesmena to ciężka praca i nastawienie na nieustanny rozwój.

Wraz z lekturą tej książki, czytelnik otrzyma narzędzia, których zastosowanie może okazać się pomocne przy starcie nowego biznesu i rozwoju już istniejącego.

Stanowczo polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.