19 sierpnia 2015

Luis Aliaga: Naturalne sposoby pokonywania bólu


Staram się wyznawać w życiu zasadę #GreenIsGood. Przekonałam się, że zioła znacznie skuteczniej rozwiązują moje problemy (melisa na sen, albo mięta na ból głowy), niż inne środki dostępne w aptece. Być może nie zawsze środki ziołowe działają od razu, ale moje doświadczenie pokazuje, że stosowanie ich przez dłuższy czas poprawia fizyczne samopoczucie.

Zamówiłam "Naturalne sposoby pokonywania bólu", aby poznać właściwości ziół innych, niż te, które są mi znane. Książka spełniła moje oczekiwania. Zawarte w niej informacje poszerzyły moją wiedzę na temat właściwości ziół, oraz możliwości ich zastosowania w odniesieniu do określonego rodzaju bólu.

Moim zdaniem ta książka powinna stać na półce w każdym domu. Najlepiej jest potraktować ją jako jeden z elementów apteczki. Nie zawsze mamy pod ręką odpowiedni lek przeciwbólowy, zaś zioła, czy herbatki ziołowe są ogólnodostępne i zazwyczaj tańsze, niż leki kupowane w aptece.

Często otwieram swój egzemplarz książki, czasami po to, aby zaspokoić ciekawość, a czasami po to, aby znaleźć sposób na migrenę. Polecam tę książkę, zdecydowane #MustHave !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.