15 sierpnia 2015

Michele Phoenix: Popękane miejsca


To opowieść o dwóch kobietach, o dorosłej Shelby i małej Shayli. Obydwie mają za sobą bagaż ciężkich doświadczeń. Shelby i Shayla potrzebują siebie nawzajem. Uczą się od siebie nawzajem i są dla siebie wsparciem.

#Shelby, mimo początkowych wątpliwości, robi wszystko aby odnaleźć się w roli mamy. Jej miłość do Shayli rośnie z każdym dniem. W nowym miejscu, wśród nowych przyjaciół, obydwie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. 

To opowieść o miłości , oddaniu i nadziei, ale także o trudach życia codziennego. To wielowarstwowa historia, w którą zostały wplecione również traumatyczne przeżycia z dzieciństwa Shelby. 

"Popękane miejsca " to historia wyjątkowa, napisana lekkim piórem. Porusza, wzrusza i prezentuje to, co w życiu człowieka najważniejsze i najbardziej wartościowe. 

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Choć często otrzymuję książki do recenzji, prawdziwe perły trafiają się bardzo rzadko. Ta opowieść jest z pewnością jedną z nich.

To książka, którą warto czytać i warto przekazać dalej, aby była nieustannie przez kogoś czytana. Ja swój egzemplarz przekazałam mojej mamie;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.